Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2016, 18:50   #3
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Brak mi tego by zakładający sesje Mg mieli swoje działy.
dla przykładu...

Tak jak tutaj w Rekrutacjach zbieram chętnych na sesje.

Wchodzą na mój dział i maja zakładki z tytułami sesji.
Powiedzmy mam dwie zakładki
Sesja X trwającą
Sesja Y startująca

Wchodzą na sesje Y rozwijają im się Topiki do sesji
1 topik Sesja (nazwa) ( do prowadzenia fabuły)
2 topik Materiały do sesji (mapy/BN-i/ itp)
3 topik Walka mechanika opisy
4 topik Luźne komentarze do sesji i ustalenia/spam
5 topik Drużyna (stan druzyny/uzbrojenie etc)

Topiki potrzebne do sesji MG sam by sobie tworzył wedle upodobań i potrzeb.

Jeżeli byłaby taka możliwość MG powinien moc np założyć topik w sesji o nazwie np Pan Dwarf i miałby dostęp do niego gracz i mg. By mógł rozegrać prywatna scenę/akcje o której ma wiedzieć tylko dana postać, a nie cala drużyna.

I w tym momencie google doc przechodzi do lamusa bo jest zbędny totalnie,a mi forum zapewnia wszelkie narzędzia do prowadzenia sesji.

Zamykasz zakładkę widzisz tylko tytuł sesji.

Moderatorem i pilnującym porządku i odpowiadającym za niego byłby MG oraz za wszystko co tam się dzieje.
Mg chce by w komentach były luźne rozmowy tak ma, nie chce pilnuje by gracze nie spamowali.
Wszelkie informacje do sesji nie giną w kolejnych stronach komentarzy, a i gracze maja gdzie swobodnie dyskutować miedzy sobą.


Dopóki MG jest aktywny ma swój dział gdzie może dodawać usuwać i prowadzić swoje sesje we wszelkich systemach


Brak aktywności powiedzmy paromiesięczny dział jest usuwany.

Zakończone sesje sa przenoszone do do Archiwum Sesji/ niedokończone, przerwane w trakcie idą do kosza, a nie do archiwum.

Oczywiście Obsługa ma wgląd wszędzie i we wszystko, ale nie ingeruje w sprawy typu pan x użył czerwonego koloru w poście w sesji....Reaguje na prośbę MG.

Tak by wygladalo w mojej ocenie i dla mnie idealne forum do PBF.
Lastinn jest ostatnim praktycznie aktywnym mocno bastionem BPF reszta wymarla lub wymiera badz dogorywa.
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 21-08-2016 o 19:15.
PanDwarf jest offline