Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2016, 20:53   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
1. A tak sobie wsadzę kij w mrowisko.
2. Otóż chciałbym Was zapytać, co takiego jest w tym forum, że jest najfajniejszym miejscem w polskojęzycznej sieci do grania w PBFy. Owszem, ludzie, owszem, nienajgorszy skrypt forum, owszem, niezłe pozycjonowanie w wyszukiwarkach wypracowane masą oryginalnej zawartości oraz długoletnim stażem.
3. Ale z drugiej strony forum jest praktycznie niedostosowane do urządzeń mobilnych, skostniało w swojej postaci i de facto niczego się w nim nie da zmienić.
4. Gdyby, całkiem hipotetycznie, pojawiło się nowe forum wspierające PBFy, to co takiego musiałoby mieć, żebyście postanowili się tam przenieść?
1. Uważaj, bo zaraz będą cię mylić z Bielonem.
2. Bajer, że na każdej sesji można mieć zmienioną nazwę użytkownika na nazwę swojej postaci i mieć avatar tejże. Że jest tu tych kilkudziesięciu, czy trochę więcej aktywnych użytkowników i da się przeprowadzić rekrutację. W sumie tyle.
3. Nie znam się na urządzeniach mobilnych.
4. Jak mnie zbanują to może pojawię się u tej konkurencji, u której - chyba - też ma tylu użytkowników, że idą rekrutacje. Nie mają tam tego bajeru ze zmianą nazwy i avatarem, ale za to, z tego co pamiętam, mają taki inny, że każda gra ma swoje podforum. Co kto lubi. Siedzę tu dopóki mnie nie wyrzucą albo mi się nie znudzi grać, czy tam nikt już nie zgłosi się na moje rekrutacje.
 
Anonim jest offline