Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2016, 20:11   #9
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Ja. Ryjek.

Tak samo może odpowiedzieć każdy na tym forum i będzie to prawda.
Dziękuję, Goog, za te miłe słowa uznania, masz ode mnie ciasteczko.

Cytat:
Napisał Twórca tematu
1. A tak sobie wsadzę kij w mrowisko.
2. Otóż chciałbym Was zapytać, co takiego jest w tym forum, że jest najfajniejszym miejscem w polskojęzycznej sieci do grania w PBFy. Owszem, ludzie, owszem, nienajgorszy skrypt forum, owszem, niezłe pozycjonowanie w wyszukiwarkach wypracowane masą oryginalnej zawartości oraz długoletnim stażem.
3. Ale z drugiej strony forum jest praktycznie niedostosowane do urządzeń mobilnych, skostniało w swojej postaci i de facto niczego się w nim nie da zmienić.
4. Gdyby, całkiem hipotetycznie, pojawiło się nowe forum wspierające PBFy, to co takiego musiałoby mieć, żebyście postanowili się tam przenieść?
1. Proszę bardzo, tylko uważaj, żeby mrówki Cię nie pogryzły.
2. Różnorodni MG i gracze, fajne panele w sesjach i możliwość rzucania kostkami na LI. I takie tam.
3. Mnie się tam udawało pisać posty ze smartfona, często jak nie mam dostępu do kompa, to zerkam na LI na smartfonie i nie zauważam jakichś poważnych usterek. Tylko z rzepkami faktycznie problem, bo z dodawaniem opisu do nich rzeczywiście nie siadało. Aczkolwiek kwestia zmian technicznych leży w rączkach admina technicznego i tu jest pies pogrzebany, bo podobno cienko jest z kontaktem do niego.
4. Musiałoby mi się chcieć przede wszystkim, a mnie się nie chce, bo jestem leniem.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline