Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2016, 15:52   #5
Gilldean
 
Reputacja: 1 Gilldean nie jest za bardzo znanyGilldean nie jest za bardzo znanyGilldean nie jest za bardzo znanyGilldean nie jest za bardzo znanyGilldean nie jest za bardzo znanyGilldean nie jest za bardzo znanyGilldean nie jest za bardzo znanyGilldean nie jest za bardzo znany
Prowadziłem kiedyś coś takiego w stylu SOA na uproszczonej mechanice Dark Heresy. Kampania wyszła bardzo fajnie, jeden z graczy przewoził narkotyki, wpadł i został zwerbowany jako agent policji( rozegrałem z nim kilka scenek drogą elektroniczną, a następnie po sesji musiał dostarczać informacje dla śledczych o działaniu całej grupy). Reszta graczy ostro kombinowała o co tak naprawdę chodzi gdy kolejny raz ich plan brał w łeb, a policja robiła kolejne naloty. Zwieńczeniem całej kampanii było iż gracz, który był w rękach policji nie chciał wydać swoich towarzyszy, przez co policja sprzedała informację o konfidencie reszcie grupy (też poza stołem). Ostatnia sesja to był już czysty film gangsterski w którym trójka graczy wyeliminowała swojego kolegę wcześniej jednak przez kilka godzin odgrywali przed nim maskaradę i udawali, że o niczym nie wiedzą. Klimat był przedni, a gracze sami kreowali koniec fabuły, moja rola ograniczyła się do odgrywania npców i przestrzegania zasad : )

Gdyby było więcej chętnych można zrobić to w klimacie gangu motocyklowego, czemu nie : )
 

Ostatnio edytowane przez Gilldean : 23-08-2016 o 15:56.
Gilldean jest offline