Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2016, 00:54   #3
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Pierwszy raz usłyszałem o wodzie w latach 90 za sprawą serialu Kindred: The Embraced, leciało w jakiejś polskiej telewizji. Potem, jak dowiedziałem się co to rpg, tak koło 2005 roku albo w 2004 przeczytałem podręcznik clanbook żimiszi. Była wtedy taka polska strona czarna z czerwonymi literami, pełno fajnych opowiadań tam było o młodej Tremerce i brużajskiej ghulicy. Przesiadywałem tam w od czasu przygotowywania się do sesji u Mike'a na stronie która nazywała się bodajże święte oficjum. Chyba Leon mnie namówił, bo w ogóle bym się nie zainteresował ale wspominam to bardzo miło i miło się zaskoczyłem. Kiedy wyjechałem do anglii, w londynie był sklep orc net w którym zaopatrywałem się w gry i nowelki rpg. Tam była cała ściana wod. Przeczytałem kilka fajnych novel. A potem znów minęło pare lat i przypałentałem się tu

Cosplay? a to nie naruszy maskarady? oby tak
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline