Wątek: Bitwy Stworów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2016, 10:54   #1
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Smile Bitwy Stworów

Jestem bardzo oryginalny w tym momencie.

To taka gra forumowa, a polega na tym, że mamy zestaw 5 stworów (fantasy, sci-fi, takie rzeczy). Na początku każdy stwór ma 10 punktów (dam mniej niż ten w odnośniku wyżej, żeby to szybciej szło). Każdy kto tu będzie pisał dodaje 1 punkt jednemu stworowi i odejmuje 1 punkt innemu stworowi. Jak jakiś stwór będzie miał 1 punkty i mu odejmiecie to go zabijacie i macie prawo wprowadzić nowego stwora (który zaczyna z 10 punktami). Ten kto wprowadza stwora niech od razu da obrazek do niego, a ja go tutaj wkleję na początek. O ile ktoś tu będzie grał oczywiście i to nie zemrze po tej mojej pierwszej wypowiedzi. Wiem, że sithowie to takie ludki, ale dla potrzeb tej gry biorę ich jako stworów.

OK, NOWA ZASADA - MAKSYMALNIE STWÓR MOŻE MIEĆ 20 PUNKTÓW - WYŁĄCZONA NA STRONIE 18 (Bitwy Stworów).

OK, NOWA ZASADA - GDY STWÓR MA 25 PUNKTÓW TO MOŻNA GO ZASTĄPIĆ INNYM STWOREM, A TEN Z 25 PUNKTAMI MOŻE KIEDYŚ WRÓCI NA LIGĘ MISTRZÓW

No dobra to zaczynam.

Sith 10
Borg 10
Jednorożec 10
Krasnolud 10
Wampir 10

Sith 9 [zabić]
Borg 11 [ratować]
Jednorożec 10
Krasnolud 10
Wampir 10


Sith (zabity strona 11 (Bitwy Stworów)):


Borg [gdzieś tam zginęli (Bitwy Stworów), ale powrócili jakby byli Nekronami na stronie 21 (Bitwy Stworów)], a potem znów zdechli na stronie 23 (Bitwy Stworów)


Jednorożec (zabity strona 6 (Bitwy Stworów))


Krasnolud [przeszedł do Ligi Mistrzów na stronie 21 (Bitwy Stworów)]


Wampir (zgładzony strona 13 (Bitwy Stworów))


Locutus [dodany przez Googolplex str. 6 (Bitwy Stworów) no i padł na stronie 26 (Bitwy Stworów)]


Borg Queen dodany przez Tildan str. 11 (Bitwy Stworów), a zniszczona na stronie 22 (Bitwy Stworów)


Wodnik [dodany przez Anonima str. 13 (Bitwy Stworów), dostał się do Ligi Mistrzów na stronie 23 (Bitwy Stworów)]


Cthulhu [JohnyTRS wprowadził go na stronie 19 (Bitwy Stworów) i [url=url=http://lastinn.info/lastinnowy-hydepark/16446-bitwy-stworow-23.html]przeszedł do Ligi Mistrzów na stronie 23]


Ufok (dodany przez Anonima strona 22 (Bitwy Stworów))


Ent [dodany przez Sunellicę na stronie 23 (Bitwy Stworów)]


Latający Potwór Spaghetti [dodany przez JohnyTRS na stronie 23 (Bitwy Stworów)]


Biały Smok [dodany na stronie 23 przez Hakona (Bitwy Stworów)]


Czerwony Smok [Hakon go przywołał na stronie 27 (Bitwy Stworów)]
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 05-09-2016 o 16:57.
Anonim jest offline