Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2016, 21:04   #8
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W roku 2000 była taka gra na kompa Vampire: Masquerade - Redemption. Podobno w oparciu o jakieśtam papierowe RPG. Kto by tam wiedział o co biega...

Później był Vampire: Masquerade - Bloodlines. (2004??) Lepsza grafika itp. Też fajna. Podobno na tym samym systemie papierowym...

Później było długo długo nic... Bo jako chyba jeden z nielicznych ludzi zarejestrowanych na forum nie grałem w RPGi na żywo.

Rok temu na forum była rekrutacja do warsztatów. Spróbowałem. Z początkiem października będę zdmuchiwał pierwszą świeczkę z tortu.

Przebieranki jakoś tak mnie nie kręcą...
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline