Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2016, 22:36   #2
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Szukam graczy, którzy lubią zagłębić się w psychikę swojej postaci. Takich, którzy nie boją się podejmować decyzji, którzy wiedzą, że każdy najmniejszy i nieprzemyślany ruch może być tym ostatnim. Graczy gotowych odpowiedzieć na pytanie "Co jest prawdą? Co jest wymysłem mojego poszarpanego umysłu?" Postać byłaby osobistością, która pamiętać będzie jedynie swoje nazwisko, imię, być może jakąś ksywę oraz dwa najważniejsze wspomnienia ze swojego "poprzedniego" życia. I tyle. Bohater budzący się z ciężkiego snu, nieświadomy tego czym jest Las przed nim, podejmuję próbę pokonania niegościnnego (delikatnie mówiąc) świata. Będąc uzbrojony jedynie w małą wskazówkę wypisaną na niewielkim skrawku papieru.
Sam pomysł mógłby być fajny, ale jako coś luźnego, na większa liczbę graczy, gdzie łatwo będzie zginąć, ale do tego jednak mechanika byłaby nieodzowna. Żadnego storytellingowego widzimisię, bo tak jest klimatycznie. A skoro o klimacie mowa, to powyższy fragment mnie raczej odrzuca. Wolę, żeby sesja nie była przerostem formy nad treścią, przeznaczoną dla ludzi z doktoratem, stając się jakimś filozoficznym misterium dla wybranych, a pozostała jedynie rozrywką. Nawet, jeżeli ma zawierając sobie jakieś nietypowe elementy, to jednak zagłębianie się w psychikę postaci jest po prostu bez sensu. Chyba, że ktoś cierpi na schizofrenię albo zaburzenia osobowości.
Czyli taka luźniejsza, krótsza forma z przebłyskami jakichś nietypowych wtrąceń. byłaby fajna.
 
Eryk jest offline