Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2016, 18:50   #17
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 89797 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Czy ptasiopodobny mutant usiłował uciec przed wodą, czy też może woda, która przyczyniła się do jego śmierci, usiłowała oczyścić z niego dom, podobnie jak zrobiła z jego pobratymcami? Odpowiedzi na to nie było, no i w zasadzie nie była zbyt ważna.
Ważniejsze było to, że był trupem...

- W piwnicy mogło być ich więcej, bo jakiś usiłował uciec przez okno - powiedział Gaspard, gdy skończyli zwiedzać większą część domu. - Jeżeli któryś miałby przeżyć, to musiałby oddychać wodą. Jakaś syrena czy ryboczłek. Prędzej będą tam kolejne truposze.

Na razie nie miał zamiaru schodzić w dół. Nie był pewien, czy w jakimś zakamarku nie czaił się jeszcze zbyt rozsądny mutant, który przeczekał całe zamieszanie w jakiejś szafie czy kufrze.
 
Kerm jest teraz online