Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2007, 20:36   #10
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Rozwiązanie konkursu:

Ponieważ zgłoszeń jest mało (i podejrzewam, że więcej nie będzie) zamykam rekrutację. Czas wciągnąć nowego gracza w sesję i ruszyć ją z miejsca.

Dziękuje za zgłoszenia oraz wysiłek i godne podziwu zaangażowanie włożone w lekturę Pani Kryształu. Niestety - jak wiadomo - mogę wybrać tylko jedna osobę, która przejmie postać Anzelma. Przejrzałam Wasze sesje i podjęłam decyzję.

Szczęśliwym wybrańcem zostaje Glyph. Gratulacje i powodzenia w trudzie użerania się z naszą rozbrykaną drużynką. Po więcej szczegółów zapraszam Cię na GG (1716432) oraz do pierwszych postów w komentarzach i starej rekrutacji.

Diakonis, będę o Tobie pamiętać w wypadku następnej rekrutacji - zwłaszcza, że Nadel się ostatnio obija . Ale ktokolwiek by nie odpadł, nowa rekrutacja będzie.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 16-05-2007 o 20:49.
Sayane jest offline