Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2016, 09:23   #2
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Która edycja?

Ja bym skłaniała się ku epizodycznemu data trails, tylko mam problem z pierwszym punktem. Oba brzmią po prostu ciekawie i ciężko się zdecydować

Jak bardzo pilnowałbyś mechaniki? Pamiętam ten system z tego, że był bardzo klimatyczny i z fajnym światem, jednak postaci nie tworzyłam sama: ktoś mi zrobił, bo używaliśmy wszystkich podręczników i zwyczajnie nie miałam czasu tego przeglądać, a reszta graczy zaznaczyła, że optymalizują zostanę w tyle, jeżeli też tak nie zrobię. Grałam specem od broni, bo takiego w grupie nie mieli.

Na koniec zaznaczę, że nie zagłosuję, ponieważ nie jestem pewna, czy znalazłabym czas na trzecią sesję. Kusi, ale nie chcę się wyłożyć z terminami.
 
kinkubus jest offline