Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2016, 17:03   #7
E.N.D.
 
E.N.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 E.N.D. nie jest za bardzo znanyE.N.D. nie jest za bardzo znanyE.N.D. nie jest za bardzo znany
Eryk
Dziękuje ogromnie za wszelkie uwagi, które napewno jeszcze wezmę pod uwagę w przyszłości przy kolejnych sesjach. Możliwe, że któreś z nich spowodują, że jeszcze przed rozgrywką zdecydujemy z graczami którą opcję wolą, ponieważ chcę aby obie strony były zadowolone.

Apropo grania przeze mnie jounia... Prowadziłem sesje na jednym z forów o tematyce Naruto właśnie w ten sposób i sprawdziło się świetnie. Jounin jest jednocześnie jako element tła, a nie moja osobista postać więc tutaj nie chodzi o to, że mam przywilej grania przekoksem. Wygodniej też jest mi odegrać jounina niż szukać go pośród KP

Brilchan
Szkoda wielka, ale jeżeli się namyślisz to zapraszam, jeżeli rekrutacja będzie jeszcze wisiała.

Anonim
Jakoś nie do końca zrozumiałem twoją wypowiedź.
Zbieram 3 osobową grupę geninów, ponieważ jounina prowadzącego grupę będę odgrywał ja jednocześnie pisząc jako MG, a więc więcej jouninów nie potrzebuję. Przykro mi
 
__________________
"Znać samego siebie to klucz do perfekcji. Ponieważ to oznacza wiedzę na temat tego co możesz, a czego nie możesz zrobić […]To znaczy, że możesz wybaczyć sobie to, czego nie potrafisz zrobić." - Uchiha Itachi (Naruto)
E.N.D. jest offline