Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2016, 18:15   #9
Rodriguez
 
Rodriguez's Avatar
 
Reputacja: 1 Rodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputację
Rycerz machnął opancerzoną dłonią w kierunku podwładnych. Zauważyłaś, że rozstawieni przy brzegu strzelcy wyraźnie się uspokoili, co drugi nawet schował trzymaną w pogotowiu broń.
- Imię mojego mocodawcy raczej nic ci nie powie – odrzekł po chwili – co do jego planów, wiem niewiele więcej niż ty. Ponoć ma dla ciebie propozycję nie do odrzucenia. Może nawet ocalisz skórę. Szczegółów dowiesz się na miejscu.
Wojownik odwrócił się w kierunku brzegu, ignorując potencjalne zagrożenie z Twojej strony. Wyglądało na to, że uznał rozmowę za zakończoną. Zatrzymał się jednak w pół kroku, rzucając jeszcze za plecy:
- Gdyby to zależało ode mnie, wróciłabyś na gałąź za wymordowanie tych strażników. Radzę zastanawiać się szybko. Drugiej szansy nie będzie, a drzew w lesie pod dostatkiem...
 
Rodriguez jest offline