Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2016, 20:23   #1
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Uśpieni: Koszmary mojej duszy

Witam w kontynuacji Uśpionych.
Zacznę od informacji, że jeśli jakiś chętny-czytający, zainteresowany, chciałby do sesji dołączyć, to proszę o kontakt na PW. Nie będę wyznaczać daty, a samo zgłoszenie nie gwarantuje przyjęcia.

Co do mechaniki nic się nie zmienia. Jesteście na 3 levelu swoich klas - kto nie dokonał awansu na swojej KP proszę, aby to uczynił. W tej części w rolę gracza wcieli się Flamedancer - mój MG od mechaniki. Zagra on Aasimarem Razielem, którego klasa, level oraz zdolności będą tajemnicą (przynajmniej póki ich nie poznacie).
W tej części dostajecie ode mnie 2 traity i 1 drawbacka lub po prostu 1 traita, z czego te dodające monety oraz przedmioty muszą z góry zostać odrzucone, bo fabularnie się to nie zazębi Dodatkowo poproszę was o "dorysowanie" sobie samodzielnie kilku nowych wspomnień z życia pozapiekielnego i systematyczne wprowadzanie tych wspomnień do sesji.

Doc pozostaje bez zmian, jeśli ktoś już zapomniał lub usunął go z historii g-docs, to podaję link .

Pierwszy post sesji pojawi się nie wcześniej jak w weekend, ponieważ pracuję i nie mam póki co tyle czasu, co w chwili prowadzenia części pierwszej. Rezygnuje z domen, gdyż na nic się nie przydały, a dodaję kolejny grzech, tym razem jednak wybrany z 7 grzechów głównych (nie tyczy się to osób, które z tego wcześniej wybierały).

W sesji udział biorą:

Asderuki
- Bazylia, Tiefling
Flamedancer - Raziel, Aasimar
Hazard - Roland, Human
Kerm - Shade, Human
Warlock - Rognir, Halforc

NPC:
Johanna
- Ninja, Human

Jeśli czegoś potrzebujecie to jestem pod ręką (GG, PW, FB).
W kwestii mechaniki wciąż proponuję pisać do Flamedancera lub Warlocka. Obydwoje znają Pathfindera od podszewki, więc w kwestii pomocy mechanicznej będą najbardziej pomocni (po prostu zrobią to szybciej i sprawniej niż ja).

Jestem również otwarta na propozycje i sugestie. Reszta zasad w stylu "jak i ile pisać, o czym pisać i jakie terminy", pozostają bez zmian. Uczucia, przemyślenia, emocje - najważniejszy aspekt sesji
Do zobaczenia wkrótce!
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 27-12-2016 o 12:27.
Nami jest offline