Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2016, 10:28   #3
Szkuner
 
Szkuner's Avatar
 
Reputacja: 1 Szkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eryk Zobacz post
Wolę, żeby sesja nie była przerostem formy nad treścią, przeznaczoną dla ludzi z doktoratem, stając się jakimś filozoficznym misterium dla wybranych
Trochę tutaj przesadziłeś, bo na pewno nie chodzi mi o taką radykalną formę rozgrywki. Dlaczego zagłębienie się w psychikę swojej postaci ma być czymś złym? Nie chcę aby sesja była po prostu zwyczajnym mordobiciem, tanim horrorem gdzie kilkanaście płytkich postaci tonie we krwi własnej lub towarzyszy. Mnie raczej chodzi o coś bardziej "spokojnego", nastawionego na odkrywanie tajemnic w klimatach strachu, obłędu i wymagającego surwiwalu.
I właśnie nie zależy mi na prowadzeniu sesji w zwyczajnym "widzimisię", jakiś zalążek chociażby prostej mechaniki będzie czymś bardzo pożądanym.
Dziękuję za Twoją opinię. Fajnie, że jest jakiś odzew.
 
Szkuner jest offline