Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2016, 20:56   #9
abishai
 
abishai's Avatar
 
Cytat:
1. Nie znam angielskiego i nie znam się na militariach. czy to stanowi problem?
W epoce Tłumacza Google... nie powinno.

Cytat:
2. Na przykładzie pomysłu Santorine zapytam, w jakiej konwencji zamierzasz prowadzić? To ma być coś bardziej realistycznego, czyli oddział normalnych ludzi, uzbrojonych współcześnie, ale bez nie wiadomo jakich bajerów, czy można zrobić ponad dwu metrowego bydlaka, który łazi z M2HB w łapach, albo zapasem granatów EMP, przenośnym dronem i wyrzutnią zdalnie kierowanych rakiet?
Cóż... wystarczy spojrzeć do opisu ekwipunku by stwierdzić, że nie ma tam granatów EMP i wyrzutni zdalnie kierowanych rakiet, a najcięższe co można wziąć to M72A3 LAW, więc nie ma co liczyć na Team Fortress RPG . Od strony wyruszającego oddziału stawiamy na realizm.


Cytat:
3. Czy korporacja Blackwater przyjmuje do pracy ludzi sprawdzonych o niezszarganej reputacji, czy też bierze niemal każdego, w tym najemników wątpliwego pochodzenia i innych kryminalistów?
Blackwater rekrutuje byłych żołnierzy pochodzących z dowolnego kraju. Najlepiej jeśli byli brali udział w jakichś akcjach militarnych bądź operacjach pokojowych.

Cytat:
4. Co do ekwipunku, to przyznam, że bardzo mi się nigdy nie chce rozmieniać wszystkiego na drobne. Zwłaszcza, jeśli chodzi o tak pełną szczegółów mechanikę jak D20 i liczenie każdego naboju.
Ty wiesz, co przygotowałeś, ale gracze nie, to może mógłbyś wyznaczyć jakieś optimum amunicji którą trzeba by zabrać? Po prostu w ogóle nie orientuję się, ile tego powinno być.
Liczenie każdego naboju nie jest konieczne, bo większość broni operuje na magazynkach i tym podobnych. Generalnie myślę, że na standardową misję sześć magazynków do każdej broni w posiadaniu postaci będzie już takim wystarczającym rozpasaniem u najemników.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline