Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2016, 23:02   #30
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Wracając do tematu...

Najbardziej w tym wszystkim boli mnie to, że wraz z utratą praw przez FFG nie mogę kupić jedynego dodatku (na DriveThruRPG), który brakował w mojej kolekcji - kampanii The Thousand Thrones. Zabolało tym bardziej, że odwlekałem ten zakup w nieskończoność, tłumacząc sobie, że jak będę mieć nieco mniej innych wydatków to sobie go kupię, a tu nagle okazuje się, że PDF został ściągnięty z wirtualnych półek sklepowych.

W tym jednym FFG miało duży plus u mnie, że pomimo szybkiego porzucanie drugiej edycji, wciąż sprzedawali PDFy.

Z drugiej strony jestem skłonny machnąć na to ręką. Jakiś czas temu odkopałem mój podręcznik do BRP i szykuję własną konwersję zasad, które będą powierzchownie przeze mnie modyfikowane w zależności od stylu prowadzonej sesji. Podobieństw względem WFRP jest cała mnogość (k100, profesje, umiejętności, brak poziomów itd.), zaś mechanika jest bardziej precyzyjna, nieporównywalnie bardziej uniwersalna, a zarazem równie intuicyjna. Mnie to wystarczy, mam swoją czwartą edycję z zasadami pozwalającymi wcielić się w każdą rasę czy profesję ze świata Warhammera, nie tracąc przy tym na unikalnym klimacie i czerpiąc całymi garściami z fluffu poprzednich edycji, a jeśli jednak wyjdzie czwarta edycja WFRP to nie omieszkam rzucić na nią okiem, choć wątpię, abym dał się naciągnąć na kolejny zakup. Może w innym życiu
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 22-09-2016 o 23:10.
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem