Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2016, 21:02   #1
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 5178 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Dokument na forum (WFRP)

Właśnie pracuję nad pewnym moim malutkim projektem. Co to jest? Carrer Compedium po polsku w formie dokumentu google ze wszystkimi profesjami oficjalnymi 2 edycji Warhammera (włączając to chaos, wampiry, skaveny i wszystko co znalazłem w podręcznikach). I zastanawiam się czy znaleźliby się jacyś ogarnięci forumowicze, którzy pomogli by w tym zadaniu (sama lista profesji w rozmiarze czcionki 11 zajęła mi 7 stron w doku). Po zakończeniu zadania dokument będzie dostępny dla każdego do wygodnego korzystania. Po zakończeniu tego projektu mam w planach jeszcze dokument ze wszystkimi czarami 2 edycji (wliczając w to wszystkie mroczne czary oraz rytuały) oraz jeden z listą i opisem przedmiotów magicznych (tych złych i tych dobrych).
Przede wszystkim robię to dla siebie i dla wygodnego mistrzowania (i grania), ale myślę, że inni też widzą plusy takich dokumentów.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem