Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2007, 18:49   #25
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Spojrzał na nią, wysłuchał jej całej rozmowy, po czym powiedział.

- Hmm..... ty wiesz swoje ja wiem swoje. Jak na razie zastanawia mnie co jest tam na horyzoncie. - wskazuje jej coś błyszczącego.

- Mam takie małe pytanie, zawsze mnie to zastanawiało. Dużo osób udaje ci się przekabacić ? - popatrzył na nią z zaciekawieniem.

Kurde w moich podróżach poznaje naprawdę dziwnych ludzi. Najpierw jakiś szaman teraz jakaś fanatyczka, ciekawe kto jeszcze. Śmiesznie by było jakby poznał gościa ze stalowej który płacze gdy skończą mu się jego ulubione płatki śniadaniowe. He he he - zaśmiałem się w duszy. Trochę się na nich zawiodłem myślałem że będą bardziej zgrani i niebezpieczni. Właśnie a może ten koleś co chciał mnie aresztować to pewno za ten most i to małe bum, a teraz pewno gonią mnie za to że zwiałem z frontu parę tygodnie wcześniej niż powinienem. Mam nadzieje że nie będzie mnie za to ścigać Stalowa. Nie mam mojego sprzętu. Chamy zabrały mi go. Ciekawe gdzie jest najbliższe miasto, właśnie może ona wie.

- Wiesz może gdzie jest najbliższe miasto ? - patrząc na nią przez chwile po czym zwracając wzrok na horyzont. Zresztą cały czas się rozglądam po okolicy żeby nikt mnie nie zaskoczył.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline