Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2016, 09:53   #10
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
W dobie poprawności politycznej (niestety ciągle trwającej ) pozwolę sobie zauważyć, że pomysł dyskryminuje wampiry. Ja wiem co powiecie, że one tylko krew i krew...
Więc wychodzę z inicjatywą zrobienia Książki Kucharskiej Kaininitów (w skrócie KKK) mam nawet pierwszą pozycję:

Składniki:
1-2 kawałki dobrej kaszanki
2-3 średniej wielkości cebule
smalec do smażenia
sól, świeżo zmielony pieprz do smaku
Sposób przygotowania:
Patelnię rozgrzewamy, a na niej rozpuszczamy smalec. Cebulę obieramy i kroimy w pióra. Na rozgrzany tłuszcz wrzucamy cebulę i smażymy na średnim ogniu do miękkości. Tłuszczu musi być przynajmniej tyle, aby cebula nie wchłonęła od razu całego, musi mieć na czym się usmażyć. DO miękkiej cebulki dodajemy kaszankę pokrojoną w plastry i dusimy razem do czasu, aż kaszanka rozpadnie się i stworzy z całością spójną masę. Na koniec doprawiamy jeszcze tylko solą i pieprzem i już.

 
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem