Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2016, 14:04   #1
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Trafiła kosa na kamień [+18]

Komentarze
Hola, witajcie na sesji prowadzonej przez trolla. Skoro daliście się namówić na sesję to na wstępie powiem wam że… i tak zginiecie. A skoro już mamy ten wesoły początek za sobą, to lista zasad. Tak dla balansu i równowagi.

Posty
- Piszemy w 3 osobie liczbie pojedynczej.
- Wszystkie wypowiedzi piszemy kursywą i zaczynamy od myślnika.
- Staramy się pisać w miarę składnie i po polsku (muszę sobie kupić więc słownik ortograficzny)

Terminy
- Termin na odpis jest 5 dni od mojego posta (czasami będzie 7 dni - będę informował)
- Życie to nie film i każdemu może coś wypaść. I tak jak w szkole licealnej każdy może zgłosić nieprzygotowanie, ale maksymalnie do 3 dnia odpisu. Brak posta skutkuje ostrzeżeniem. Trzy ostrzeżenia i dziękujemy sobie za grę.

Panel
- Avatar przyjęty zwyczajowo czyli 200*200.
- Panel karty postaci uzupełniony ma być. Gracz odpowiada za jego przejrzystość, co bym nie musiał dochodzić co i jak.
- Interesuje mnie tylko to co jest w panelu, tak więc za zmiany odpowiadacie Wy-Gracze. Czego nie ma, to nie istnieje.

Mechanika - małe zmiany
- Przy umiejętnościach takich jak wiedza, znajomość języka, nauka można wybierać to z czym się miało do czynienia/styczność. Czyli jak ktoś nigdy nie miał do czynienia z językiem Norskim to czegoś takiego nie ma, że się nagle z kosmosu go nauczył.
- Jeżeli ktoś chce wykupić jakąś umiejętność, której nie ma w swoim schemacie rozwoju, pisze do mnie pierw z zapytaniem o to. Zobaczymy co da się zrobić.
- Tak jak zawsze [01] to u mnie idealne trafienie, 100 to krytyczny pech. Co to oznacza w praktyce. [01] daje duże plusy choćby zdejmuje pancerz z głowy. [100] pech to pech, a ten to taki krytyczny peszek. Zapytajcie Asderuki - ona ma doświadczenie
- Furia jest zarówno u was jak i przeciwników. Nie ma że ktoś jest równy i równiejszy
- Każda postać umie czytać. Jeśli ktoś nie ma tej umiejętności, to jej zdolności są ograniczone ale literki umie przeczytać, a także proste zdania. W poście będzie informacja czy dana postać odczytała coś czy nie.

Podczas gry będę wam rzucał [w tajemnicy i w cieniu] rzucał na różne rzeczy. Wynik będzie odzwierciedlony w poście, choć tu dodaje że, wasze posty mogą mieć wpływ na lekkie bonusy do rzutu. Im dokładniejszy post, tym ja mam lepszą informację, co wasza postać robi i to przekłada się też na tzw “bonus”. Punkty doświadczenia będę przyznawał oficjalnie po zakończeniu każdego questa. Ile to zależy od was samych. Każdy pracuje na własne punkty. Nie robię grupowego przydzielania. Każdy dostaje indywidualne.

Pytania? Zażalenia? Jak nie, to do panelów i uzupełniać je. Macie na to czas do jutra.

A i proszę w pierwszym poście jak najdokładniej się opisać, tak by każdy mógł wiedzieć jak kto wygląda.

Nie macie ani gotówki, ani przedmiotów. Tylko zwykłe ubranie.

Mój post będzie jutro. Muszę poszukać fajnych cycków do wrzucenia.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)

Ostatnio edytowane przez valtharys : 06-10-2016 o 18:53. Powód: Bo tak
valtharys jest offline