Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2016, 20:26   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Astrarius Zobacz post
Hej! Jako, że odkryłem dziwną, perwersyjną przyjemność z czytania zapisów z sesji, mam do Was moi drodzy pytanie.

Które sesje tutaj można poczytać? Kampanie legendarne, wspominane z rozrzewnieniem do dziś. A może wylęgarnie kfiatków, które warto prześledzić dla poprawy humoru? Zapisy z Waszych przygód, które może z przyjemnością czytać i ktoś, kto nie grał.

Ogólnie przygody tutaj stoją na wysokim poziomie, ale mi chodzi głównie o te z jakiś względów wyjątkowe
Pewnie powinienem przewidywalnie polecić coś swojego, ale zamiast tego polecę coś w co grałem, a co jest super. Niewielki konwój przez terytoria opanowane przez mistyczną ciemność odpędzaną przez lampy - lampy, które upiornie zawodzą, gdy potwory zbliżają się. Bohaterowie i antybohaterowie z krwi i kości gotowi zarówno do heroizmu jak i bezwzględnej odmowy pomocy potrzebującym.

http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...ngenborga.html (Dark Fantasy - Konwój Klingenborga)
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem