Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2016, 23:02   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ponieważ nie da się głosować na kilka
- Nie? Hmm... Nie zwróciłem na to uwagi szczerze mówiąc. Ale pogadam z Nami czy da się to zmienić na 2-3 opcje. Dzięki za zwrócenie uwagi



Cytat:
Ja z tego wszystkiego poprosiłbym trochę czasu na granie
Cytat:
Gdyby sesja odbyła się za kilka miesięcy
- Nie zamierzam startować z żadną sesją tak już. Samą sondę potrzymam chyba ze dwa tygodnie. Co dalej to będę myślał co dalej z tego co wyjdzie z tej sesji. Ale pewnie jakbym miał prowadzić jakąś sesję to bym pewnie chciał zacząć raczej jeszcze w tym roku. Ale ile by zajęło jej przygotowanie i rozpoczęcie do rekruty to w tej chwili nie potrafię powiedzieć.


Cytat:
Zombie Army to ostatnie byłoby mega ciekawe, jeśli doprawić to lekkim smaczkiem nadnaturalności wśród BG
- Nadnaturalność wśród BG? Hmm... Raczej na to się na nastawiałem jak do te pory. Myślałem raczej o takim real hero czyli z granatami na przeciwnika. Ale możnaby pomyśleć. Z tym, że coś "słabego" i nic w stylu fireballi i marvelówek. Jakiś okultyzm, mistycyzm czy coś w ten paranormalny deseń a nie, że mistrz JEDI. Ale mimo wszystko wolałbym jednak BG - normalsów bez udziwnień.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline