Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2016, 13:02   #9
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Z mojej strony mogę gorąco polecić Wewnętrznego Wroga, prowadzonego przez Marrrta, Avarona, Sekala i Viviaen. To w sumie jedyna sesja/kampania, w którą nie grałem, ale przeczytałem w całości. Natrafiłem na nią kiedyś podczas podróży po internecie, przeczytałem i w ten sposób zaczęła się moja przygoda z grami fabularnymi na forum.

część pierwsza ([Wewnętrzny Wróg] Pomylona Tożsamość)
część druga ([Wewnętrzny Wróg] Cienie nad Bögenhafen)
część trzecia ([Wewnętrzny Wróg] Śmierć na rzece Reik)

Poza tym, warto zapoznać się z sesjami również innych mistrzów, na przykład Clutterbane'a, Asenat (odniosłem wrażenie, że jej sesje są najbliższe konstrukcją opowiadaniu, więc najlepiej się je czyta), wspomnianego już Armiela, VIX'a, Campo Viejo, Zombianny, Tadeusa, Martineza, albo też Bielona. Sesja przez forum jak jest, każdy widzi, ale to są pierwszej klasy prowadzący*, a zerknięcie na ich minione sesje zachęca do zgłaszania się do nowych. U Bielona to co prawda sesje dla prawdziwych koneserów, ale co tam.

*Nie jedyni na forum, oczywiście (np. Anonim też pierwsza klasa mistrzuje), ale ich sesje akurat całkiem fajnie się też czyta, a nie tylko w nich gra, no i przede wszystkim ich dorobek forumowy znam.
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 16-10-2016 o 13:08.
Fyrskar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem