Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2016, 21:31   #9
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Agape
Uhh, ale faux pas z tą sondą Dziękuję za zgłoszenie. Dokładnie o coś takiego chodziło, jak podesłałaś. Historia nie będzie potrzebna na tym etapie, ani właściwie na żadnym bo w zasadzie bohaterowie zaczynają całkiem nowe życie. W zasadzie wystarczy krótki opis, z którego będzie wynikało na czym postać się zna, czym się zajmowała w przeszłości i tyle. Ale to dopiero kiedy będziemy się szykować do sesji, teraz to niepotrzebne.

Clutterbane
Z mechaniką chodzi mi o świat przedstawiony, o rolę techniki. Takie skrzywienie w stronę steampunku. Czy ma być tego dużo, średnio, czy wcale?
A szalone pomysły zawsze w cenie. Jak dla mnie może być nawet i tak, jak napisałeś. Do uzgodnienia ewentualnie z współgraczami, jeśli miała by wyjść z tego zabawa grupowa (do tej pory nikt nie okazał się chętny na solo).

Campo Viejo
W przypadku chęci na solo, cokolwiek sobie zażyczysz. W przypadku grania w większym gronie, trzeba by z grubsza uzgodnić wizję. Sam myślałem domyślnie o "ludzkiej" metropolii na start a ewentualne inne rasy (lub pozostałości po nich) do odkrycia już w trakcie gry. Ale też nie jestem jakoś desperacko przywiązany do tej wizji. Głównie to zależy od tego, co dostanę w zgłoszeniach.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline