Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2016, 20:25   #5
MrWeles
 
MrWeles's Avatar
 
Reputacja: 1 MrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodzeMrWeles jest na bardzo dobrej drodze
Nicolas Bertillon

Łowczy; wiek trudny do określenia: na pewno powyżej 200 lat...


Myśliwy Nicolas Bertillon jest raczej niewysokim, bo liczącym ledwie 184 centymetry wzrostu, dobrze zbudowanym, choć nieco wychudzonym ostatnimi czasy Elfem, o zadumanym spojrzeniu i zagadkowym uśmiechu. Nie ma ze sobą wielkiego przybytku, nie wygląda też na bogatego. Jego najcenniejszymi przedmiotami wydają się być niewielkie skrzypki schowane w obtartym i mocno zużytym, skórzanym pokrowcu, a także sporych rozmiarów myśliwska strzelba. Do obydwu zdaje się być mocno przywiązany, choć właściwie ciężko cokolwiek odczytać z jego zachowania. W końcu to Elf. Wbrew swej profesji, wymagającej niekiedy całodniowego buszowania w leśnych ostępach, zdaje się zachowywać dosyć porządnie i z manierami. Przy bliższym przyjrzeniu, w ogóle zdaje się być pełen podobnych, mniejszych lub większych sprzeczności. Nie wiadomo jednak na jego temat praktycznie niczego, poza tym, że wziął się znikąd i przybywa do Szuwar w dosyć niespodziewanym towarzystwie...





Witam tutaj wszystkich Jestem kompletnie nowy w forumowym erpegowaniu i jeszcze nie wszystkie zasady są dla mnie do końca jasne, więc jeśli robię coś źle, to proszę pisać ;p Zaintrygował mnie opis tej...sesji? kampanii? na który to natrafiłem na facebooku to i jestem. W 'normalnym' erpegowaniu mam już ponad sześcioletnie doświadczenie, więc mam nadzieję odnaleźć się tutaj w Szuwarach. Zgłaszam się do roli łowczego. Nie wiedziałem za bardzo jak opisać postać, która dopiero do Szuwarów zawędrowuje i nikt jej wcześniej nie znał, więc tu ponownie zaznaczam - jeśli napisałem coś za mało albo za dużo, lub nie to co trzeba, to post mogę edytować Mam nadzieję, że jednak wszystko zrobiłem prawidłowo i postać zostanie przyjęta tak przez MG, jak i resztę graczy!

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez MrWeles : 17-10-2016 o 20:55.
MrWeles jest offline