Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 19:54   #1
McQusownik
 
McQusownik's Avatar
 
Reputacja: 1 McQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetny
Post [Postapokaliptyczne] Fallout 2- Modern Warfare

-Wejdźcie dzieci przeznaczenia.- Zawołała do was starsza.
Wasza wich... wioska -Arroyo- Powoli, lecz nieubłaganie ,umierała. Od dawna krążyły pogłoski, jakoby starsza wiedziała, jak nas uratować.
Niedawno wytypowała was, jako grupę która miała ocalić Arroyo. Przeszliście wszystkie próby, co udowadniało, że nadajecie się do tej misji.
-Jak wiecie nasza wioska umiera... ale jest nadzieja. We wszystkich kryptach umieszczano rzecz o nazwie Generator Ekosystemu Cudownej Krainy. Inaczej GECK. Jedno z tych urządzeń powinno znajdować sie w świetej 13. Znajdźcie krypte, a potem wróćcie do mnie, jak już będziecie mieli GECK. Dam wam na drogę trochę pieniędzy. (Dostajecie 500 dolców). A terz idźcie. I pamiętajcie, życie wioski zależy od was.- skończyła.

Witam w mojej rekrutacji (jak zwykle...). Zbieram do niej 4 osoby maksimum. Tylko pierwsza czwórka dojdzie do gry. Będę postępował zgodnie z zasadami gry. Znam całą mapę, więc nie bedzie problemu. Aha i obiecuję, że postaram się ją pociągnąć jak najdłużej, nie tak jak poprzednie.

Karta ma zawierać:
Imię:
Wiek:
Płeć:
W ekwipunku każdy ma 125 dolarów i jedną włucznię.
Cechy (tylko dwie, z Fallouta 2):
To, z czego jesteście najlepsi ( Mają być 3. np. broń jednoręczna, handel, retoryka.):
Historia zbędna.

Statystyki:
Siła:
Wytrzymałość:
Charyzma:
Zręczność:
Szczęście:
Inteligencja:
Percepcja:

Macie 40 pkt do wydania. Nic nie moze przekraczać 10.

Mam nadzieje, ze będą jacyś chętni...
Pozdro
MacQ
 
__________________
"Tha mind killer is back..."

Ostatnio edytowane przez McQusownik : 21-05-2007 o 11:16.
McQusownik jest offline