Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2016, 04:13   #10
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Ja tam się chętnie wiedzą podzielę, wal na PW z opisem co potrzebujesz a ja ci parę propozycji podeslę

Ta z chromem też mam raczej problem raczej mi nie smakuje ani jako MG ani jako graczowi

rdza z takim kompletnym poddaniem się ludzkości mi nie podchodzi ludzie to jednak wytrwałe i uparte zwierzęta mówiąc szczerze nie wierzę żeby w jakiejkolwiek sytuacji ogół ludzkości zwinął się w kłębek i czekał na śmeirć. Powstawanie jakiś dziwacznych religii, częściowa degeneracja tak ale pogodzenie się z losem? Nigdy.

Rtęć tak elementy rtęci zawsze mile widziane

Cytat:
Na przykład gangi i mafie. A właściwie coś co dziś u nas nazwalibyśmy gangiem czy mafią. A w postapo to może być legalna władza czy nawet quasipaństwo. Są przecież podręcznikowi gangerzy z Vegas, Detroit czy Hegemonii które na dzisieszy standard to mafia i inne ogranizacje przestępcze. Ale nie w postapo. W postapo haracz dla mafii może być zwyczajowym odpowiednikiem dzisiejszych podatków.
Boss objeżdzający swoje terytorium ze swoją świtą żołnierzy i ściągający podatek za ochronę... Opis gangu w postapo czy wczesnośredniowiecznego państwa?

Rany w oryginale były słabe w zasadzie nawet nie było kumulacji krytyków (np jak 1-2 to przerzuć kostkę, jeśli ponownie 1-2...) więc technicznie dało się przeżyć trafienie w głowę z prawie każdego pistoletu. Tym bardziej że wielu MG stosowało uproszczenie z kością strzału będącą jednocześnie rzutem na lokacje (tzw pancerna lewa noga która nigdy nie obrywa)
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem