Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2016, 18:43   #1
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79;
- Fanbook by się przydał Taki właśnie cywilno - surwiwalowy Bo wiesz, jak jest, siedzi MG, duma co te lemingi mogą mieć i w końcu otwiera podręcznik czy cóś i pacza i pisze dalej
ta wiem ale teraz musze się za magisterkę zabrać. (30 lat, chyba pora) ale jak na razie wszystko co już opisałem ląduje w plikach dokładnie pokatalogowane etc

zresztą to nie byłaby tylko broń

Ale potrzebowałbym rysownika albo i dwóch (i pewnie korekty, przecinki nie są we mnie mocne )

inna sprawa że pewne bronie najprościej opisać grupowo a potem tylko poświęcić linijkę na poszczególnych przedstawicieli (np samopowtarzalne karabinki na nabój pistoletowy) w sumie coś podobnego jest w Ołowiu, w sumie naprawdę nie ma sensu rozbijać się na każdy model Glocka...

Choć tak tytułem anegdotki to wymyślając opisy do broni natrafiłem na ciekawy problem który przypomniał mi postać z dawnej pracy:

mieliśmy takiego dupka, leniwa, śmierdząca, wiecznie spóźniająca się menda która wolała pier... o NWO i banksterach niż pracować (co w naszej lini roboty odbijało się na wszystkich pozostałych na zmianie i na następnej zmianie) do tego zawistna kanalia która nie mogła ścierpieć jak ktoś się samochodu dorobił. Tak czy inaczej pamiętam tę kanalię z imienia i nazwiska . Czego w sumie nie mogę powiedzieć o porządnych kumplach z którymi pracowałem. Więc kończąc tę przydługą dygresje... naprawdę ciężko pisze się o dobrej broni, bez udziwnień i z którą nie ma związanych jakiś anegdotek odnośnie konstruktora czy użytkowników
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Zombianna : 29-10-2016 o 02:11.
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem