Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2016, 22:11   #9
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Zgłoszeń już mam w sumie z siedem, fajno. Zdecydowana większość zdaje się być "kompatybilna" ze stylem nieuchronnie nadciągającej sesji i to jest dobre. Gorzej, że niektóre zgłoszenia ciążą w przeciwnych kierunkach. Przykładowo ktoś chce iść w stronę steampunka, a ktoś inny przeciwnie, jak najdalej od techniki; jeden chce romansów, wątków osobistych, drugi jak najmniej obyczaju, itd. Nie szkodzi, jakoś to pogodzę. Ewentualnie po uściśleniu założeń sesji być może niektórzy zdecydują się wycofać i to też będzie ok. Tymczasem zapraszam niezdecydowanych do zgłaszania się!

Komtur,
Z reguły w zgłoszeniach kwestia postaci nie była jak dotąd poruszana. Jeden entuzjasta nieludzi na pewno będzie. Czy więcej? Trudno w tym momencie orzec.

Anonim
Gejzer pomysłów! Nic, tylko czerpać garściami. Ewidentnie ciążysz ku grotesce. Nie wiem, jak pozostałym, ale mi w sumie pasuje. Ma być szybko, ma być wściekle, to niechaj i będzie wesoło.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline