Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2016, 01:20   #1
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Warsztaty: Neuroshima

Witajcie,

doszły mnie słuchy, że znalazłoby się parę osób chętnych na poznanie świata Neuroshimy, więc wychodzę plotkom naprzeciw.Warsztaty byłyby dla osób niemających dotąd styczności z podanym systemem, chcącymi zacząć zabawę... ale bez wiedzy/pomysłu od czego na dobrą sprawę zacząć. Czym jest Moloch, gdzie leży Zielone Piekło? Ile segmentów potrzeba na wyciągnięcie broni i oddanie strzału? Jaka jest różnica między poszczególnymi kolorami Neuroshimy? Dlaczego bieganie po otwartym terenie pod ostrzałem rkmu nie jest najszczęśliwszym pomysłem? Ile gambli trzeba wyłożyć za własnego niewolnika? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w odpowiednim czasie

Kto z Was chciałby wziąć udział w podobnym projekcie, ilu chętnych podjęłoby się roli "mentorów"? Najwcześniej wystartowalibyśmy po nowym roku, czasu na ustalenie detali i badanie rynku jeszcze odrobinę zostało

Zapraszam więc do wzięcia udziału w sondzie, oraz dyskusji!
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena

Ostatnio edytowane przez Zombianna : 30-10-2016 o 01:23.
Zombianna jest offline