Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2016, 15:02   #11
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Dzem, dopiero zauważyłem, że zmieniłeś w rekrutacji początek sesji. Ten z sondy mi bardziej pasował jako odskocznia od mojej sesji, a teraz brałbym udział w dwóch sesjach z rozbitkami na nieznanej wyspie... Spasuję, bo co za dużo, to nie zdrowo. Tak czy inaczej kibicuję, ba, nawet żałuję, że w mojej rekrutacji bardziej nie zaakcentowałem, iż bazuję na Mythic RPG. Może gra wyglądałaby ciut inaczej przez ostatnie 40 kolejek...

Dobrej zabawy życzę.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: psionik, Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline