Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2016, 17:03   #12
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Jasna sprawa, w sumie nawet nie wysłałeś jeszcze formalnego zgłoszenia. Zresztą, nawet gdybyś wysłał, też nie byłoby problemu. Specyfika i założenia tej sesji sprawiają, że zmiany w składzie w ogóle nie są problematyczne. Ktoś będzie chciał zrezygnować - proszę bardzo, ktoś dołączyć, super!

A swoją drogą nie wiem, czy jeszcze nie namieszam czegoś przy tej sytuacji startowej. Właściwie to i tak nie miała być i raczej nie będzie wyspa. Do najbliższego punktu światła będzie pewnie kilka dni drogi i - jak sądzę, aczkolwiek mi to lotto - drużyna pewnie tam właśnie spróbuje się dostać. Co, nawiasem mówiąc, nie oznacza, że się uda, a niemal na pewno nie bez strat własnych...

Będę chciał przyjąć wiele osób i będę chciał uwzględnić w miarę możliwości preferencje wszystkich graczy. Oznacza to, że ostateczny rys świata przedstawionego, jak i sytuacja startowa mogą się zmienić w kierunku, którego na ten moment sam jeszcze nie znam.

Liczę się z tym, że ostateczny efekt nie będzie komuś pasował, spodziewałem się choćby takich reakcji jak Twoja. Jak pisałem, nie mam z tym problemu, ale jednocześnie próg wejścia do sesji jest tak niski, że zachęcam spróbować mimo ewentualnych wątpliwości (to tak ogólnie piszę, nie namawiam Ciebie, nic na siłę).

Zresztą sytuacja sama może się wyklarować, bo świat jest z założenia bardzo niebezpieczny i ktoś komu sesja nie podejdzie, może nawet nie zdążyć tego na dobrą sprawę stwierdzić i już dla niego będzie po zawodach.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline