Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2016, 21:04   #5
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jako orginalny ddkowiec nigdy nie dotkłem WHera. Chętnie spròbuje
W żadnej sesji Warhammera nie miałem okazji spotkać BG nimfomanki, więc to może być nowe doświadczenie także dla mnie.

Cytat:
Udało mi się oddać głos jako pierwszy
Zawsze jestem chętny do pomocy dla nowych graczy. Mechanikę znam dość dobrze, na forum nie grałem jeszcze, ale mam zamiar poprowadzić własną sesje (zainteresowanych zapraszam), więc zgłosiłem się na mentora.
Tak z ciekawości - grywałeś już wcześniej na jakimś forum? Pytam na zapas, bo jeśli będzie dużo chętnych na mentorów (do sesji w WFRP zawsze zgłasza się dużo osób), a mało na początkujących graczy, to ewentualnie mógłbym cię wciąć do gry jako jednego z tych 2-6 nowicjuszy.

Cytat:
Domyślam się, że nie będzie się rzucało nowicjuszy na głęboką wodę i będzie dobrze wziąć przykładową kampanię z któregoś z podręczników, np. Przez ostępy Drakwaldu. To krótki epizod, ale można to potem w razie czego rozwinąć do Popiołów Middenheim czy czegoś takiego.
Prawdopodobnie zdecyduję się na któryś ze scenariuszy z Potępieńca lub Splądrowanych Krypt, zależnie od wybranej edycji, bądź przygotuję coś samemu.

Cytat:
zagrałabym jako gracz w 2 edycję, bo od czasu do czasu widzę fajne rekrutki do młotka ale zawsze odkładam chęć gry tłumacząc się "no… nie wiem, nie umiem" :P
Moja prometejska misja niesienia ludziom płomienia wiedzy o Warhammerze ma szanse powodzenia.
 
Fyrskar jest offline