Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2016, 21:38   #9
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Mogę mistrzować, niezależnie od edycji.

Warsztaty to dobry pomysł, gorzej jeśli pośród MG albo mentorów pojawi się jakiś fanatyk źle pojmowanej Jesiennej Gawędy i zawróci koło czasu, ale Ty masz raczej nosa do ludzi.

Gdybym miał zostać pomocniczym MG, wolałbym poprowadzić w dwójkę coś własnego, w ostateczności Wewnętrznego Wroga, ale tak z jajem i po brytyjsku, zero smętów*. A może coś z MadAlfreda? Tak czy siak fajnie byłoby otworzyć graczom jak najwięcej furtek, żeby mogli się poszwendać trochę po świecie i samemu podejmować decyzje, co nie zawsze co bardziej liniowe oficjalne scenariusze wspierały.

No i służę też kontem premium na Obsidian Portal, na którym można by stworzyć stronę kampanii na wzór tej, którą prowadzę pod moje dedeki (akuku). W Wewnętrznym Wrogu było wprowadzenie do Imperium, które warto byłoby w ten albo inny sposób udostępnić nowicjuszom.

* Przy okazji polecam wpis - Xeroxa nie zauważyłem przez tyle lat gry...
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 31-10-2016 o 22:09.
Lord Cluttermonkey jest offline