Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2016, 22:17   #10
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Od dłuższego czasu myślę czy by nie spróbować zasiąść po drugiej stronie "wirtualnego stołu", więc mocno wstępnie mógłbym wyrazić zainteresowanie na stanowisko "pomocniczego MG".

Edit:
Tylko przy 2 edycji, 1ki nie znam dość dobrze by się w niej płynnie orientować.
Cytat:
Mogę mistrzować, niezależnie od edycji.
Chętnych do mistrzowania mam widzę nie mniej od graczy. Szkoda tylko, że mam tylko jedno miejsce.

Cytat:
Warsztaty to dobry pomysł, gorzej jeśli pośród MG albo mentorów pojawi się jakiś fanatyk źle pojmowanej Jesiennej Gawędy i zawróci koło czasu, ale Ty masz raczej nosa do ludzi.
Po prostu do kart postaci mentorów będę prosił o streszczenie krótko, jak chętny opisałby Warhammera i na podstawie tego dowiem się, kto ma jakie podejście.

Cytat:
Gdybym miał zostać pomocniczym MG, wolałbym poprowadzić w dwójkę coś własnego, w ostateczności Wewnętrznego Wroga, ale tak z jajem i po brytyjsku, zero smętów*. A może coś z MadAlfreda? Tak czy siak fajnie byłoby otworzyć graczom jak najwięcej furtek, żeby mogli się poszwendać trochę po świecie i samemu podejmować decyzje, co nie zawsze co bardziej liniowe oficjalne scenariusze wspierały.
Zobaczę. Nie chciałem robić z warsztatów zbyt rozbudowanej sesji, ale jeszcze się zastanowię.

@chętni do roli MG (Anonim, Clutterbane, Matyjasz, Gveir): przyznam szczerze, że nie wiem, kogo wybrać, nawet jeśli nikt poza wami się nie zgłosi. Każdego z was znam lepiej lub gorzej. Zastanawiam się nad wzięciem dwóch dodatkowych mistrzów i poprowadzeniem czegoś większego.

Cytat:
No i służę też kontem premium na Obsidian Portal, na którym można by stworzyć stronę kampanii na wzór tej, którą prowadzę pod moje dedeki (akuku). W Wewnętrznym Wrogu było wprowadzenie do Imperium, które warto byłoby w ten albo inny sposób udostępnić nowicjuszom.
Wolałbym raczej pozostać przy dokumentach google, jeśli chodzi o udostępnianie ew. materiałów. Natomiast wprowadzenie z Wewnętrznego Wroga nawet podsyłałem swego czasu jakiejś osobie, której pomagałem robić postać do systemu, ale chyba będę musiał kopiować od nowa w tym przypadku.

Cytat:
* Przy okazji polecam wpis - Xeroxa nie zauważyłem przez tyle lat gry...
Znaczki Volkswagena to w ogóle był running joke w ilustracjach do pierwszej edycji.
 
Fyrskar jest offline