Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2016, 10:29   #11
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Aaa! Tu jest przeniesione te fanbookowe knucie!


- Co do medycznych bajerów to tak. Przydałoby się. Kiedyś nawet na swoje ptrzeby zacząłem robić taką ściągę i się taki troche brudnopis zrobił.

https://docs.google.com/document/d/1...d-rPXxL68/edit




- Z robotami i pojazdami jest problem. Bo "Ołów" ich w ogóle nie bierzę pod uwagę. Waściwie różne stwory nie-humanoidalne też nie. Przydałoby się mieć jakaś rozpiskę. Głównie coś prostego jak bardzo taki pocisk może zdemolować dany obiekt.


- Z zamówień na fanbook to by się jeszcze pojazdy własnie przydały. Wzór na nie. Tak by człowiek mając jakieś "staty" z "Autoświata" czy podobnego źródła mógł sobie sam przerobić brykę na realia gry. Bo jak te kilogramy i metry przerobić na Manewrowość, Przyśpieszenie i inne mechowe staty to obecnie wcale nie jest ani łatwe, ani oczywiste, ani jasne, ani przyjemne. Przynajmniej dla mnie nie. No i mecha do motoakszynów bo ta neurowa na zderzaki i odległosci, jest dla mnie mętna i wyrwana z kontekstu. Taka planszówkowa. Na daną planszę do rozegrania Wyścigu może i dobra. Ale jak ja mam scenę w sesji z metrami i lemingami na planszy w różnych pojazdach czy poza nimi no to nie wiem jak tego użyć. Coś tam zawsze zaimprowizuję ale i tak to palcem po wodzie pisane za każdym razem. Przydałyby się jakieś klarowniejsze i zasady na te bryki i ich używanie. Po częsci dlatego unikam nadmiaru bryk w sesjach.



- Co do robienia większej ilości spluw to też już kiedyś nad tym dumałem. Wyszło mi coś takiego:

https://docs.google.com/document/d/1...D0Oev6o4/edit#

- Chciałem mieć jakieś wspólne mianowniki by można było jak nie każdą to chociaz sporo broni z reala przenieść samemu na realia gry i nie być uwięzionym tylko w ramach opisanych przez podręczniki czy fanbooki.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem