Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2016, 20:22   #1
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Komentarze - All Hallows’ Eve

Witajcie.

Nie planowałam tego, naprawdę, jednak w związku z tym, że gromadka się mi powiększyła, zakładam te oto, komentarze. Kto wie, może od czasu do czasu się nawet przydadzą .
Zasady pisania są raczej znane ale i tak przypomnę.
Piszemy często, niekoniecznie długo, zawsze klimatycznie. Nie korzystamy z doc’a, sesja jest stricte forumowa. Okazjonalne konsultacje z MG mile widziane (nie gryzę podobno).
Avatary są raczej odhaczone, więc nie będę się ich czepiać.
Sesja, jak wspomniałam obu panom, planowana jest na szybką, możliwie straszną, niekoniecznie do przeżycia.
To chyba by było na tyle. Przywitajcie się grzecznie i do pisania! <mwahahaha>


Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline