Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2016, 19:39   #27
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Ardel, Agape, zachowalibyście chociaż pozory uczciwej rekrutacji. Dobra, w sumie mogę zacząć powoli wysyłać a martwić się zacznę najwyżej, jak będzie za dużo zgłoszeń. Postaram się dziś coś podesłać.

Komtur, z przyczyn, o których pisałem do Clutterbane'a przy okazji pytania o supermoce, wolałbym żeby postacie nie miały zbyt wiele pojęcia o magii a ich wiedza na ten temat przypominała średniowieczne zabobony związane z czarownikami i wiedźmami. Niemniej jeśli bardzo Ci zależy na postaci mniej lub bardziej obeznanej z jakimś rodzajem magii, to możemy to rozważyć. W każdym razie na pytanie Jeśli wybiorę umiejętność "magia", to znam język magiczny czy nie? odpowiadam: Ty mi powiedz. Opisz, co chciałbyś rozumieć pod pojęciem takiej umiejętności, jak miałaby działać, na co pozwalać a co nie wchodziłoby w jej zakres (z uwzględnieniem poziomu, na którym chciałbyś ją mieć). I wtedy się zobaczy.

 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline