Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2016, 11:23   #2
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Hej,

Akurat chyba mogę odpowiedzieć na Twoje pytania. Tak więc:
  1. W zasadzie wszystko co oferuje rynek. Widziałem sesje przez TS'a jak i przez Skyp'a. Są nawet chyba jakieś apki nawet. Ja sam używam Hangouts'a gdyż koreluje z Roll20 no i jest w pakiecie całego googla, którego często się używa w vRPG, RPG Online.
  2. Tutaj jest to dział Rekrutacji link ([Ogłoszenia] Sesje RPG przez komunikatory)
  3. Jest mnóstwo narzędzi pomocy do gier online, ale nie są konieczne do zabawy. Głównie sprawny sprzęt. Tutaj był temat w którym próbowaliśmy gadać na ten temat (Sesja przez Skype / komunikator [kompilacja])
  4. ZC i WH to dość popularne systemy, więc Wirtualne Stoły i inne tego typu wspierają kostkologię i karty postaci
  5. Na razie ja sesji online nie prowadzę, ale pewnie z czasem jakaś się stworzy.
 
Martinez jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem