Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 17:25   #35
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Gdy dziewczyna zaczełą wygłaszać kazanie, zachciało mi sie śmiać. A gdy już na mnie spojrzała to nie mogłem się powstrzymać. Ledwo udało mi się uśmiechnąć dyskretnie gdy jej wzrok był na mnie skierowany. Nie chciałem słuchać tego gadania o Bogu i wierze w niego, dla mnie on już nie istniał, gdy go potrzebowałem to mnie zawiódł. Dobra skoro oni sobie gadają to ja wyczyszczę moją broń. Wyjmuję mojego SPAS-12, wyładowywuje magazynek, rozbieram ją na części pierwsze, po czym starannie czyszczę szmatką każdą część. Staram sie to codziennie robić, dlatego też mogę na nią liczyć w każdej sytacji. Dla mie czyszczenie broni jest już odruchowe, napierdzielam jak automat, gdy ktoś na mnie patrzy najczęściej jest zdziwiony jak tak szybko można to robić. Otóż odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta "robie to już od łądnych paru lat", czyszczę i dbam o nią od samego początku jak ją dostałem. Zajmuję się czyszczeniem nie słuchając ich, niestety szybko schodzi mi czyszczeniu więc długo nie poroszkoszuję się tą ciszą.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline