Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2016, 01:32   #1
Franek Dolas
 
Reputacja: 1 Franek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnie
Komentarze [Warhammer II ed.] Pytania bez odpowiedzi (+18)

Witam wszystkich, którzy zgłosili się do sesji i od razu chcę zacząć od spraw organizacyjnych:

- piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, z zachowaniem reguł pisowni języka polskiego.
- avatar postaci na 200 pix. szerokości.
- nic nie pogrubiamy (chyba, że jest to imię postaci, do której Wasza postać się odnosi), dialogi od myślników i z kursywą, myśli postaci wrzucamy w cudzysłów i też kursywą;
- jak ktoś lubi, można justować i indentować posta. To samo z graficzkami; można dodawać, byleby były zgodne z klimatem sesji (zarówno arty, jak i zdjęcia). Grafiki o maksymalnej szerokości 580 pix. żeby nam się forum nie rozjeżdżało, wyśrodkowane;
-nie będę rzucał na wszystko, ponieważ taka walka, gdzie co turę turla się kostką może potrwać całe wieki, mam też kilka swoich własnych zasad co do mechaniki, które w razie potrzeby lub przez was zapytany będę wyjaśniał na bierząco.
- tempo to 5/2, czyli pięć dni dla Was, dwa dla mnie na posta, choć jeśli Wasze odpisy pojawią się wcześniej, na mój również jest taka szansa. Niech będą przynajmniej długości avatara postaci.
- dialogi prowadzimy na forum, a jeśli chcecie pogadać z konkretną osobą i umieścić to w jednym, długim poście, załatwiacie sobie taki dialog we własnym zakresie (via GG, doc, cokolwiek);
-proszę o zachowanie jakiejś kultury osobistej w temacie komentarzy i bez wycieczek osobistych. Ktoś może robić coś nie przyjemnego drugiej postaci w sesji, pvp wam nie zabronię ale trzeba pamiętać o jednej najważniejszej rzeczy ''nie jesteś swoją postacią w grze i nie jest też na odwrót''. Przeczytałem coś podobnego u któregoś z forumowiczów w opisie, już nie pamiętam u kogo i uważam to za mądre słowa.
-- dwie nieusprawiedliwione tury absencji (czyli dezercja z sesji bez uprzedzenia) oznaczają pożegnanie się z grą. Jeśli ktoś z jakichś względów nie może napisać posta, niech da znać w komentarzach i przy okazji opisze w dwóch zdaniach, co robi jego postać, tak, bym mógł to zamieścić w swoim odpisie. Jeśli tego nie zrobi - ja przejmuję postać.
-na koniec, kiedy już coś napiszecie przeczytajcie tekst jeszcze z raz albo dwa zanim wstawicie na forum. Ja sam robię mnóstwo błędów (szczególnie kiedy mam wenę) i często zacina mi się litera P na klawiaturze, ale zawsze staram się to przeprawić przed wstawieniem czegokolwiek.
-teraz na prawdę już będzie koniec. MG ma zawsze rację

Możecie zacząć się witać z innymi, meldować się, czy co tam jeszcze chcecie.

Powodzenia wszystkim życzę!!!
 
Franek Dolas jest offline