Wątek: Megaposty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2016, 12:55   #8
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Araminie, nawet po tej odpowiedzi widać że niezbyt cię kręci pisanie rozwlekłych postów.


Ja niespecjalnie przepadam za przesadnie długimi postami (dłuższe są ok). Najgorsze z tych są chyba te po prostu przeklejane z doca. Czasem nawet widać że nikt nie sprawdził i nie poprawił tego co skopiował, tylko wkleił i po robocie. Jeśli dostaję taką ścianą jednolitego tekstu w pysk, to robi się ciężko i zniechęca mnie do czytania. Dobrze jak post jest jakoś podzielony i sformatowany na bardziej zjadliwe kąski.

Krótkie posty mi nie przeszkadzają, nawet jeśli to dialog rozciągający się na dziesięć mniejszych odpisów. Przez coś takiego znacznie łatwiej mi się przechodzi niż przez monstrum, gdzie dziesięciu graczy rozwodzi się do limitu znaków. Już przestałem śledzić parę sesji właśnie dlatego że były meczące w odbiorze. Trudno.

No i właśnie, ilość graczy. Jak jest ich za dużo to posty docowe wyraźnie zaczynają mnie męczyć swoją rozwlekłością. Osobiście niezbyt przepadam za dużymi grupami, co w przypadku doca ma znaczny wpływ na ilość generowanego tekstu.


TL;DR: Ja tam lubie średnie.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem