Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2016, 17:45   #2
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Co się z nimi stało?
Jeśli chodzi o warstwę fabularną, nic się z nimi nie stało. Funkcjonowali w WFB w tamtym okresie. Natomiast jeśli chodzi o warstwę mechaniczną, to zwyczajnie w drugiej edycji brak właściwie jakiegokolwiek dodatku o elfach, w którym mogłyby się znaleźć przy okazji dodatkowe profesje, takie jak tancerz wojny. Podobna sytuacja ma miejsce np. z krasnoludami, które również nie posiadają osobnego podręcznika.

Cytat:
2. Czy zostali gdzieś opisani oficjalnie? Jeśli nie, patrz pytanie nr 3.
Jak wyżej, nie zostali. Chyba, że się mylę, ale sprawdziłem Career Compendium (dodatek z wszystkimi profesjami, jakie pojawiły się w drugiej edycji) i tancerzy wojny tam nie ma.

Cytat:
3. Czy istnieje jakaś rozpiska fanowska?
Sprawdź Ultimate Warhammer, str. 72. Tam masz gotową, fanowską rozpiskę profesji.

Cytat:
4. Czy ma ktoś pomysł którą profesję możnaby wykorzystać jako ich mechaniczny odpowiednik?
Przyznam szczerze, że ja nie mam.
 
Fyrskar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem