Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2016, 20:03   #1
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
[oWoD: Wilkołak: Apokalipsa] - warsztaty - edycja I - komentarze

Kilka zasad uczestnictwa w warsztatach:

1. Posty piszemy w 3 os. czasu przeszłego, dialogi kursywą od myślnika, przemyślenia w cudzysłowie również kursywą
2. Gdoc będzie używany przeze mnie do wyjaśnień/tłumaczenia mechaniki/FAQ, gracze mogą korzystać z gdoca do prowadzenia rozmów, ustaleń jeśli tak sobie życzą. Link do gdoca TUTAJ
3. Częstotliwość i styl odpisów:
6 dni dla graczy, 3 dni dla MG
Jednolinjkowcom mówię z góry zdecydowanie nie. Od uczestników wymagać będę zaangażowania w odgrywanie postaci i klimat sesji.
4. Obowiązującą wersją podręcznika jest edycja II. Mogę udostępnić podręcznik po polsku - proszę o informację czy komuś potrzebny.
5. Warsztaty podzielone będą na moduły wplecione w fabułę.
6. Po każdym module będą przyznawane PDki i omawiana będzie możliwość rozwoju postaci
7. Proszę wszystkich o potwierdzenie uczestnictwa w wątku do 15 listopada. Po tym terminie, uznam brak wpisu za rezygnację z warsztatów.


Jak mi się coś przypomni to dorzucę - może uda się stworzyć dekalog hrhrh


Edit 1: Wszelkie niezbędne linki w tym do podręcznika zamieszczone są w gdocu.

Edit 2: Z doskoku pojawiać się będzie Mike aka "Chodząca-encyklopedia-WoDu", który czasem zasponsoruje odpowiedź lub dwie na nieuniknione wątpliwości.

 

Ostatnio edytowane przez corax : 14-11-2016 o 10:33.
corax jest offline