Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2016, 23:15   #9
Franek Dolas
 
Reputacja: 1 Franek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnie
Przepraszam, że muszę to mówič na samym początku sesji, ale musimy na kilka dni przerwać, gdyż dzisiaj trafiłem do szpitala z powodu salmonelli, której prawdopodobnie nabawiłem się podczas Święta Niepodległości. W tym stanie nie bardzo dam rady myśleć i mam do dyspozycji tylko telefon, nie mniej jednak dziękuję za podpisanie w czasie i proszę was o wyrozumiałość. Kiedy tylko będę w stanie postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości i wynagrodzenia was jakoś za cierpliwość.
 
Franek Dolas jest offline