Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 12:54   #10
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Według stosowanego przeze mnie podejscia do walki...
Zapisuje sobie wszystkie obrażenia jakie zadano postacią zmniejszające Żyw pomniżej 0. bo to są dopiero jakieś rany, i wgniecenia w zbrojach. Do tego dochodzą trafienia krytyczne. Oraz ostatni wypadek gdy nastąpi przerzut na k6 (mowa o 1ed), dana część zbroi staje się wtedy celem nie tyle co mocnego ciosu ale trafionego na tyle precyzyjnie, że mogło to coś jej zrobić.

Nie jestem zwolennikiem zbytnich rzutów. W walce można sobie porzucać, jakiś teścik podczas gry ale po co wiecej?

Co też ważne gracze nie noszą u mnie na sobie podczas podróży więcej niż przeszywki czy pikówki. Zbroje zakłąda się przed walką.

Jeżeli stwierdze że dana część zbroi dostała mocne trafienie to znaczy, iż może niebawem się jej coś stać.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline