Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2016, 22:44   #6
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
Pustynia zajęta...
Pustynia nie jest zajęta - jak pisałem można by zmieścić kogoś na zachodniej części - po prostu cały wschód i południe jest pod panowaniem imperium Ankhanding'ono, którym kierował gracz przyjęty w poprzedniej dodatkowej .

Proszę się nie sugerować uwagami dot. klimatu jako jakimiś zakazami/nakazami. Wszędzie możecie umieszczać swoje ludy, ale większość terenów ma już swój status polityczny, społeczny, historię. A to powinniście w jakimś stopniu brać pod rozwagę przy pisaniu KC. Ostatecznie, jeśli ktoś zechce, może się od razu wplątać w wojnę z innym graczem jako najeźdźca i siły wydrzeć tereny . Ale póki co, ziemi nam nie brak, po prostu dzikiej głuszy jest już mało.

Jeśli pojawi się tu jakiś zbłąkany admin/mod, to będę wdzięczny za zmianę nazwy tematu w nawiasie z "PBF" na "strategiczna", bo to chyba lepsze określenie rodzaju. Ja chyba nie mam do tego uprawnienia. Z góry dzięki.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 18-11-2016 o 01:35.
MrKroffin jest offline