Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2016, 23:57   #10
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mroku Zobacz post
Czołgiem!

Tu sobie będziemy komentować sesję. Na początek trochę zasad.
1. Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, w miarę po polsku
2. Mechanika postaci wędruje do panelu sesji, żebym miał do niej wygodny dostęp. Proszę to zrobić asap.
3. Można raz olać sesję nie informując mnie wcześniej o nieobecności. Kolejne olanie tury będzie wiązać się z uśmierceniem postaci.
4. Dobrze się bawimy i nie kłócimy. Jak coś jest nie halo, zgłaszać tutaj albo na PW.
5. Nie rzucam na wszystko, czasami mogę poprosić Was o rzuty w poście (tak, podpatrzyłem to w sesji Bielona ). Nie trzeba ich podlinkowywać żadnymi kostnicami ani innymi takimi.
6. Dialogi kursywą, myśli w cudzysłowie i najlepiej też kursywą. Bez kolorków, grafiki wedle uznania. Można justować i wcinać posta.
7. Jak ktoś chce coś od innego gracza, to niech zaznaczy jego imię kursywą - w końcu nie każdy gracz czyta posty innych graczy.
8. Piszemy krótko, maksymalnie 0,5 A4. Post kończycie deklaracją.
9. Czas dla Was - 4 dni, dla mnie - 2.
10. Jak coś wyniknie, to dopiszę.

Avatary postaci na 200 pikseli, wstawcie je do panelu. Acha, olo19, skoro grasz jednookim, to wiesz, że będziesz miał ujemne modyfikatory do niektórych testów, prawda? No ale skoro się uparłeś <wzrusza ramionami>.

Mam nadzieję, że fajnie się będziemy bawić i uda mi się doprowadzić sesję do jej szczęśliwego finału, a Wam ją przeżyć (w mniejszym lub większym gronie ) <evil laugh>.

Powodzenia i dobrej gry!
Również witam i życzę wszystkim udanej gry.

Mój posta jakoś niedlugo bedzie

Chciałbym tylko dwie rzeczy uściślić:
- wg mnie jak gramy razem to jest normalne a wręcz wymagane by czytać swoje posty, to tak jak na sesji byś grał w realu ignorował innych graczy
bez sensu
- PVP zakazane? lub tępione przez MG? :P
pytam bo zbyt dużo testosteronu w jednej druzynie która zna się od niedawna może się róznie skończyć

edit:
nie mogę wrzucić avatara, mógłbyś MG za mnie wrzucić ten co Ci wysłałem na PW?
z góry wielkie dzięki

edit2: już mam, otworzyło się już okienko więc mogę sam załaćzyc ale nie pamietam jak się zmniejszało rozmiar pliku bo ciągle mam za duży

post trochę dłuższy wyszedł ale kolejne już bedą krótsze!
 

Ostatnio edytowane przez Dnc : 22-11-2016 o 01:08.
Dnc jest offline