Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2016, 22:24   #8
olo19
 
olo19's Avatar
 
Reputacja: 1 olo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znany
-Zali prawda to Dimitri pan hrabia Dietrich von Krusenstein hojnością nie szczędzi, wszem i wobec i każdemu z osobna ogłaszać jego łaskawość będę. Uśmiechnął się ironicznie w stronę swych kompanów po czym spojrzał w stronę służby i ciągnął dalej.

-Niby mamy po drodze mości Gerhardzie, lecz to zgoła utrapienie przechadzać się po jakiś tam tartakach. Także lepiej przystań do prośby mego kolegi bo i z mojej strony zgody na dodatkową przechadzkę nie będzie. „Kolejny do wycyckania, tak wspaniałego dnia się nie spodziewałem."

-Hej chłystku podejdź, mości hrabia długo nie będzie czekał. Podaj porządny trunek do naszego stołu, bo dokonaliśmy tu zacnej transakcji. Nie zapomni o rozrywce ,przydały by się ze dwie tancereczki nieprawdaż towarzysze. Spojrzał wymownie w stronę chłystka którego sobie wypatrzył i dokończył.

-Tylko żeby kielichy czyste były bo mój kompan Grzeczny zniewagi mości hrabiego nie zdzierży i łeb ukręci. Zaśmiał się szyderczo kończąc swą wypowiedź. „Może się uda pochędożyć na koszt tych baranów hehe"

Skończywszy mówić czekał na napitek i jadło, aby napełnić swój apetyt. Po czym czaił się, aż towarzystwo co nieco się ubzdryngoli, aby czmychnąć na bok i po szaleć z tancerczką nie tylko w tańcu.
 
__________________
"Skoro ludzie to pionki, kim jest król"
olo19 jest offline